Je ontvangt 10% korting op je eerste bestelling.
  • Uzepia Geitenmelkzeep Lavendel
€3,95 incl. BTW

Uzepia Geitenmelkzeep Lavendel

ca. 80 gram | dit product past in een brievenbusdoosje
5,0/5 (7 reviews)
Op voorraad Nederland Zeep Altijd laag geprijsdBiologischHandgemaaktPlasticvrij
  • Gratis verzending vanaf € 50 | anders € 3,99
  • Voor 15:00 besteld, zelfde werkdag verzonden
  • Klanten beoordelen ons met een 9,5/10
5.0 7

Omschrijving:

Heerlijk verzachtende lavendel Geitenmelkzeep. Zacht voor de huid en geschikt voor alle huidtypes. De toegevoegde etherische lavendelolie heeft als eigenschap dat het de huid herstelt en kalmeert. 100% Natuurlijke basis zeep met een toevoeging van etherische lavendel. Lees verder

7 Reviews over Uzepia Geitenmelkzeep Lavendel

Alle reviews komen van geverifieerde klanten gecontacteerd na aankoop. 5 5
review door Eveline Boot

Ruik heerlijk, zacht en huid vriendelijk. Perfecte levering , zorgzaam en zeer snel, wat voor mij niet nodig is. Aanrader!!

5 5
review door Suzanne van Doorn

Ik gebruik deze als shampoo. Sindsdien bijna geen last meer van psoriasis plekjes. Ruikt ook erg lekker en geeft lekker zacht romig schuim

5 5
review door Anoniem

Top product

5 5
review door Robert Vlasblom

Snelle levering!!!....zeep doet wat ie moet doen...dode huidcellen verwijderen!....moest me benen de eerste week wel invetten met een olie maar nu niet meer??

5 5
review door Robert Vlasblom

Snelle levering!!!....zeep doet wat ie moet doen...dode huidcellen verwijderen!....moest me benen de eerste week wel invetten met een olie maar nu niet meer??

5 5
review door Suzanne van Doorn

Ik gebruik deze zeep als shampoo omdat ik last heb van psoriasis. De plekjes zijn echt stukken minder geworden en ik heb bijna geen last meer van jeuk. Ik weet dat het eigenlijk niet bedoeld is als shampoo, maar mijn haar voelt heerlijk zacht en glanst ook heel mooi. Ik ben zeer tevreden dus!

5 5
review door Elena Pliakas

Nice Soap

Log in om je review te schrijven

Klantenservice Klantenservice