Je ontvangt 10% korting op je eerste bestelling.
  • Chagrin Valley Summer Rain Clay Silk Deodorant
€11,99 incl. BTW

Chagrin Valley Summer Rain Clay Silk Deodorant

59 ml
4,2/5 (5 reviews)
Op voorraad Verenigde Staten DeodorantSensitive Deodorant BiologischHandgemaaktPalmolievrijPlasticvrij
  • Gratis verzending vanaf € 50 | anders € 3,99
  • Voor 15:00 besteld, zelfde werkdag verzonden
  • Klanten beoordelen ons met een 9,5/10
4.2 5

Omschrijving:

Onze organische Summer Rain deodorant van kleicrème is gemaakt met kalmerende en hydraterende organische ingrediënten die snel absorberen, geen vettig residu achterlaten en u helpen natuurlijk fris te blijven. Lees verder

5 Reviews over Chagrin Valley Summer Rain Clay Silk Deodorant

Alle reviews komen van geverifieerde klanten gecontacteerd na aankoop. 5 5
review door Monique Hermus-van Leem

Lekkere deo met lavendelgeur. De deo staat in de badkamer en is bij kou keihard. Smeert na huidcontact uiteindelijk wel uit. Geeft hele goede bescherming en irriteert niet.

5 5
review door Hannah Van Ruitenbeek

Werkt goed. Geen plastic verpakking en geen irriterende baking soda. Jammer dat er geen variant bestaat die zowel plasticvrij, baking soda vrij en parfumvrij is!

5 5
review door J Schoonveld

Prima maar de geel groene variant heeft mijn voorkeur

5 5
review door Anoniem

Deze deodorant is voor mensen die allergisch zijn voor arrowroot een uitkomst. Ruikt lekker en geeft een uitstekende bescherming zonder vlekken.
De deo is hard, maar met een lepeltje gemakkelijk uit het potje te halen en smelt via huidwarmte. Een aanrader!!!!

5 5
review door Elske van den Doel

Deodorant doet het prima

Log in om je review te schrijven

Klantenservice Klantenservice