Een natuurlijke shampoo doordrenkt met biologische zeepnoten en appelsap om te reinigen zonder uit te drogen, body en glans toe te voegen en het haar zijdezacht en soepel te laten voelen. Lees verder
Nu een aantal keer gebruikt, maar voor mijn haar niet geschikt, het wordt vet en zwaar. Ik kan het binnen twee dagen weer wassen. Ik heb van mijzelf al vet haar en dit maakt het erger.
Heerlijke shampoo bar!
goede shampoo bar, ruikt ook lekker en werkt goed voor mij. Geen jeuk meer op mijn hoofd.Gaat erg lang mee.
Heerlijke shampoo bar! Ruikt fantastisch en maakt mijn haar lekker schoon. Ik heb vrij droog en stug haar maar mijn hoofdhuid heeft de neiging om snel vet te worden. Deze shampoobar brengt daar wat evenwicht in.
Dit was mijn eerste shampoo bar die wel verantwoord is (ik heb 10 jaar geleden die van Lush gehad maar nu bleek dat daar SLS en alcohol inzat) die ik gebruikte om mijn haar te doen herleven waar andere commerciële shampoo's zwaar in gebreken bleven. Het duurde 3 maanden voordat mijn haar schoon was maar daar had de winkel al voor gewaarschuwd (ik heb die shampoo bar bij Louland besteld). Het was een goede bar maar wel de eerste dus kon ik er nog niet veel van zeggen. Hij rook wel aardig maar niet bijzonder. Nu is dat ook geen vereiste maar slechts en leuke bijkomstigheid. Na 3 maanden intensief gebruik was de bar op. Nu heb ik lang haar dat over mijn schouderbladen valt en het word aangeraden om HEEL je haar te wassen. Dan die je er dus ongeveer 3 maanden mee...Inmiddels weet ik wat het beste voor mijn haar werkt en dat is de brandnetel shampoo van Carity (ook hier te betellen). Die werkt waarschijnlijk het beste omdat er geen essentiële olien in zitten. En ondanks dat ik een haat-liefde verhouding met de Ayurvedische shampoo bar van C.V. heb (de enige andere bar van dit merk waar ik ervaring mee heb en ook van Louland) zou ik die toch ook wel in mijn collectie willen hebben maar dan om zo af en toe mijn haar mee te wassen omdat mijn haar er lekker vol van word (zonder appelazijnspoeling).
Ruikt heerlijk, eindelijk geen jeuk hoofd meer. Wel is mijn haar redelijk snel vettig maar dat komt misschien omdat ik het nog nie5 zolang gebruik. Ik blij& het in ieder geval gebruiken
Ik heb sommige shampoo bars snel vet haar maar van deze niet. Mijn haar voelt schoon aan en de shampoo schuimt lekker.
Voor 15:00 besteld, zelfde werkdag verzonden
Gratis verzending vanaf € 50 | anders € 3,99
Neem contact op met onze klantenservice
Bekijk onze betaalmogelijkheden